Homevasion La Cherry
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Homevasion La Cherry Le Diamant appartement van 20 m² biedt uitzicht op de tuin en bevindt zich op afstand van 3 km van Anse Cafard in Le Diamant. Dit appartement biedt een zwembad en een terras voor het comfort van de gasten.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen binnen 10 minuten rijden tot Mangofil. Te voet bent u binnen 10 minuten in het centrum van Le Diamant. Binnen 6 km van Homevasion La Cherry appartementen vindt u Mangofil Martinique.
Deze accommodatie biedt gasten een terras, evenals modern comfort zoals airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Er is ook een douche.
De zelfcatering faciliteiten hebben een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Vue sur le Diamant149 km
- Eglise Saint-Thomas1508 km
- Monument Aux Morts904 km
- Diamond Beach1737 km
- Eglise Saint-Thomas du Diamant947 km
- Trigonolithe pierre a 3 Pointes903 km
- St-Thomas Church of Diamant1897 km
- Rocher du Diamant1328 km
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven22 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Homevasion La Cherry appartement.
Gasten van Homevasion La Cherry appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Anse Cafard, op 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Mangofil Martinique (6 km) en Mangofil (4 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Homevasion La Cherry appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Homevasion La Cherry appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Homevasion La Cherry appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Homevasion La Cherry appartement is $94. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 20 vierkante meter. - ❓
Heeft Homevasion La Cherry appartement een eigen zwembad?
Homevasion La Cherry appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.